Moti: PREJ SOT KRYESISHT ME DIELL

Ulqin, UlcinjPrej sot dhe në shtatë ditët e ardhshme në Ulqin, siç mendojnë meteorologët, do të jetë mot kryesisht me diell.

Nga e mërkura deri të premten do të jetë mot me vranësira të ndryshueshme me intervale me diell, derisa për vikend pritet mot kryesisht me diell.

Era e dobët deri në mesatare, nga e enjtja verilindore dhe veriore në forcim, për fundjavë në momente e fortë.

Temperatura e ajrit prej sot deri të dielën në rritje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…