Moti: SOT MOT I NDRYSHUESHËM, PËR FUNDJAVË SHI, NGA E HËNA DIELL

Vranesira, Oblacno, UlcinjMeteorologët kanë lajmëruar që gjatë ditës së sotme do të jetë mot me vranësira të ndryshueshme. Nuk pritet shi, derisa era juglindore do të jetë në forcim.

Për fundjavë ka shumë mundësi që do të ketë reshje shiu, derisa mot me diell pritet nga e hëna.

Temperaturat e ajrit në rritje graduale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…