Moti: VETËM TË HËNËN VRANTË, PASTAJ DIELL

Panorama, Kalaja, Stari gradTë hënën në mëngjes në Adriatikun jugor pritet mot i ndryshueshëm me reshje të përkohshme, njoftojnë meteorologët.

Ato theksojnë se ditën e ardhshme dhe gjatë tërë javës do të jetë mot me diell.

Temperatura e ajrit nuk do të ndryshojë shumë, gjegjësisht do të jetë pak mbi 30 gradë Celsius.

Që moti do të jetë shumë i këndshëm për rrezitje dhe larje flet edhe paralajmërimi që gjatë tërë kësaj javë do të fryjë maestrali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…