Ndeshja dytë miqësore e të rinjve të Shqipërisë dhe Malit të Zi: REVANSH PËR HUMBJEN

14665610Përfaqsuesja e të rinjve të Malit të Zi ka fituar skuadrën përkatëse të Shqipërisë me rezultatin 2:1 në ndeshjen e dytë miqësore të luajtur para 300 tifozëve në stadiumin “Qemal Stafa” në Tiranë.

Të përzgjedhurit e Aleksander Milenoviq shpejt harruan ndeshjen e parë dhe humbjen e rëndë (5:1) nga i njëjti kundërshtarë të martën, luajtën një ndeshje të mirë dhe arritën fitore të merituar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…