Ndeshja e parë e një të tetës së finales së Kupës: HUMBET „OTRANT OLIMPIK“

Otrant OlimpikSkuadra e „Otrant Olimpikut“ ka humbur të mërkurën, në ndeshjen e parë të një të tetës së finales së Kupës së Malit të Zi në fushën e vet nga skuadra e „Ibrit“ me rezultatin 0:2.

Ndeshja kthyese luhet për dy javë, me 27 shtator, në Rozhajë.

Përndryshe, „Otrant Olimpik“ këtë javë, në xhiron e gjashtë të Ligës së dytë të Malit të Zi, ka barazuar me „Ibrin“ në Rozhajë (0:0).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…