Ndeshja e përfaqësueseve për të rinj të Malit të Zi dhe Shqipërisë: DEBAKL I TË KUQVE

14665610Në ndeshjen e përfaqësueseve për të rinj në futboll Shqipëria të martën në Tiranë me rezultatin 5:1 fitoi ekipin e Malit të Zi. Mysafirët në pjesën e pare kishin epërsi (0:1), por në vazhdim përjetuan humbje të thellë.

Dy përfaqësueset të enjten në Tiranë do të luajnë edhe një ndeshje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…