Ndeshja miqësore: “OTRANT OLIMPIK” LUAJTI ME “BESËN” NGA PEJA

Otrant OlimpikFutbollistët e “Otrant Olimpikut” këto ditë po përgatiten për vazhdimin e garës në Ligën e Dytë të Malit të Zi.

Ato të mërkurën në Plazhin e Madh luajtën ndeshjen përgatitore me skuadrën “Besa” nga Peja, e cila mban kreun e tabelës në Ligën e Dytë të Kosovës, ndërsa përgatitjet po i zhvillon në Ulqin.

Shikuesit kishin mundësi të shohin futboll të mirë, ndërsa ndeshja përfundoi me barazim (3:3).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…