Në Gaç: AKSIDENT I RËNDË, KA TË LËNDUAR

Aksident 2Sot pak pas orës 12 në rrugën magjistrale Ulqin-Sukubinë, në vendin Gaç, ndodhi aksidenti i rëndë automobilistik, mëson Portali Ul-info.

Në aksident morën pjesë dy makina me targa të Ulqinit.

Personat e lënduar menjëherë u transportuan në Shtëpinë e shëndetit në Ulqin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…