Në Krruç: MERR FLAKË VETURA

PolicijaTek tuneli në Krruç të premten u vetëndez vetura në pronësi të M.M. nga Ulqini, mëson Portali Ul-info.
Ndërsa mbrëmë policia arrestoi H.B. nga Ulqini, i cili akuzohet për veprën penale mashtrim.
Në padi thuhet se mashtrimi është bërë në dëm të shtetases ruse P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…