Nis liga e basketbollit: NESËR ME ZETEN

Kosarka Ulcinj, Basketboll UlcinjMbas gati pesë muajsh pauzë fillojnë takimet në Ligën e parë Erste të Malit të Zi për basketbollistë.

Skuadra e Ulqinit do të takohet nesër mbrëma, në ora 18, para tifozëve të vet, me skuadrën e Zetes.

Gara në ligat e hendbollit në konkurrencën e femrave dhe meshkujve do të fillojnë më 08/09.11.2014.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…