Supermarketi FRANCA: INAUGURIMI I OBJEKTIT TË RINOVUAR TE STACIONI I AUTOBUSVE

Inaugurim festiv i super-marketit “Franca” tek Stacioni i autobusëve, më 06 Prill në orën 08.00.

Me rastin e inaugurimit, blerësit do të kenë disa ditë me ulje çmimesh si dhe paketa dhuratash.

– Të Mërkurën, në ditën e inaugurimit, do të bëjmë zbritje 15% për të gjitha produktet e blera, si dhe 200 blerësve të parë do tu jepen paketa dhuratë.
– Të Enjten, do të bëjmë zbritje 15%, si dhe 100 blerësve të parë do tu jepen paketa dhuratë.
– Të Premten, për llogaritë më të mëdha se 10 euro do të jepet paketë dhuratë.
– Të Shtunën, do të bëhet zbritje 10% për të gjitha produktet e blera dhe çdo blerje e 100-ë do të jetë FALAS.

Mos e humbni rastin të na vizitoni dhe të bëni kursim të shkëlqyer!
Mirë se të na vini!

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”

Media for All: NË ULQIN MBAHET KONFERENCA E MEDIAVE RAJONALE

Horizonti i Ri: TUBOHEN PËRFAQËSUESIT E MEDIAVE KRYESORE NË GJUHËN SHQIPE

Mentor Nazarko: Pse nga sot figurat e shahut politik malazez vlejnë ndryshe?
Mentor Nazarko: Pse nga sot figurat e shahut politik malazez vlejnë ndryshe?

Para disa ditësh kryeministri në detyrë i Malit të Zi, Dritan Abazoviq deponoi me vullnetin e vet përballë prokurorisë speciale. Deponimi lidhej me skemën sipas tij – të funksionimit të kartelit të kontrabandës

NJË PASION RINOR I KTHYER NË BIZNES TË SUKSESSHËM
NJË PASION RINOR I KTHYER NË BIZNES TË SUKSESSHËM

Të rinjtë janë konsideruar gjithmonë forca lëvizëse e së ardhmes së çdo ekonomie. Gjatë periudhës së gjatë të tranzicionit, në rajonin tonë janë zhvilluar iniciativa të ndryshme për të promovuar fuqizimin,

Turneu i taekwondos në Slloveni: E.DUSHKU KAMPION
Turneu i taekwondos në Slloveni: E.DUSHKU KAMPION

Me datë 17-18.09.2022 në Lublanë të Sllovenisë u mbajtë turneu ndërkombëtarë në sportin olimpik të taekwondo-së i nivelit G2/E2, nivel i cili shërben për grumbullimin e pikëve për rang listën botërore,

Përfundon edicioni i 7 i festivalit Seanema: NDAHEN ÇMIMET MË TË MIRËVE
Përfundon edicioni i 7 i festivalit Seanema: NDAHEN ÇMIMET MË TË MIRËVE

  Edicioni i shtatë i festivalit të filmit Seanema përfundoi të shtunën me ndarjen e çmimit për filmin më të mirë të shkurtër, kushtuar dy projekteve filmike — Samir Karahodës për filmin “Pa vend”

CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT
CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të martën, më 20 shtator, në periudhën prej orës 08 deri në 14,00 pa energji elektrike do të jetë një pjesë e Mëhallës së