OT: GAZETARËT NGA KOSOVA NESËR NË ULQIN

Malá Plaža a hradby mesta UlcinjNjëzet gazetarë të mediumeve më të njohur në Kosovë vijnë nesër në Ulqin, me ftesë të Organizatës turistike, mëson Portali UL-info.

Ato në vendngjarje do të binden në gatishmërinë e këtij qyteti për sezonin e ardhshëm turistik.

Disa nga gazetarët do të zgjasin qëndrimin në mënyrë që të premten në mbrëmje të jenë të pranishëm në spektaklin “Miss Shqipëria 2014”, i cili do të mbahet në Molin e madh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…