“Otrant Olimpik”: PRAPË BARAZIM NË FUSHË TË VET

OtrantFutbollistët e “Otrant Olimpikut” prapë barazuan para tifozëve të vet, në ndeshjen kundër “Jedinstvos” nga Bijello Pole.

Pas 9 xhirove Ulqinakët janë në vendin e parafundit në tabelën e Ligës së dytë të Malit të Zi, me tetë pikë të fituara.

Në xhiron e ardhshme, të dielën me 30 shtator, “Otrant Olimpiku” prapë luan para tifozëve të vet, me skuadrën “Deçiq” nga Tuzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…