“Otrant Olimpik”: TË DIELËN ME “BRATSTVON”

Otrant OlimpikMbasi që të shtunën, me barazim kundër skuadrës “Ibar” nga Rozhaja, në fushë të vet, u ndërpre seria e fitoreve, futbollistët e “Otrant Olimpikut” i pret sfida e re.

Në xhiron e gjashtë të Ligës së dytë futbollistike ato të dielën, më 11 shtator, takohen në Zetë me ekipin vendas “Bratstvo”.

Skuadra nga Zeta mbas pesë ndeshjeve në këtë garë ka vetëm tre pukë, derisa “Otrant Olimpik” është në krye të tabelës me 13 pikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…