Panairi i turizmit në Beograd: PREZANTOHET OFERTA DHE KUZHINA E ULQINIT

Beograd SajamNë Beograd të enjten filloi Panairi tradicional i turizmit.

Në këtë manifestim, të cilin e hapi ministri në Qeverinë e Republikës së Serbisë Rasim Lajiq, Organizata Turistike e Ulqinit po prezanton ofertën e kësaj komune.

Vizitorët e stendës, e cila është në kuadër të Organizatës Nacionale të Malit të Zi, mund të shijojnë edhe specialitetet e kuzhinës së Ulqinit.

Panairi do të jetë i hapur deri të dielën, me 23 shkurt.IMG-348e119074f9a345cb82d11906d9bc5d-V

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…