Parashikimi i motit: DITËT E ARDHSHME ME DIELL

Molja madhe, Skela,Nga e premtja pasdite në Adriatikun jugor filloi periudha e motit të qëndrueshëm, njoftuan meteorologët.

Ato janë të bindur që deri në mesin e javës tjetër moti do të jetë kryesisht me diell.

Temperatura e ajrit do të jetë rreth 25 gradë Celsius, ndërsa ajo e detit rreth 22 shkallë dhe vazhdon të jetë e këndshme për larje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…