Parashikimi i motit: DITËT E ARDHSHME MOT KRYESISHT ME DIELL DHE PAK MË FTOFTË

Moti 1Dimri, sipas kalendarit, filloi sot në mëngjes në ora 5.19, ndërsa moti, siç thonë meteorologët, do të zbukurohet gjatë ditëve në vijim.

Nga e hëna pritet mot kryesisht me diell, ndërsa temperatura e ajrit do të jetë më e ulët se ditët e kaluara.

Pra, të paktën deri të enjten do të jetë pa shi, ndërsa temperatura ditore do të jetë rreth 13 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…