Parashikimi i motit: DITËT E ARDHSHME PA SHI

Vranesira, Oblacno, UlcinjJavën e ardhshme në Adriatikun jugor nuk duhet pritur reshja, lajmëruan meteorologët.

Ato thanë që moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme, me intervale të gjata me diell.

Temperatura e ajrit do të jetë rreth 27 gradë Celsius, derisa temperatura e ujit të detit dy deri në tre shkallë më e ultë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…