Parashikimi i motit: DITËT E ARDHSHME VRANËSIRA DHE SHI

Sipas parashikimit të meteorologëve, ditët e ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me vranësira dhe shi.

Temperatura e ajrit deri të mërkurën do të jetë në rënie.

Pritet që vetëm për fundjavë moti do të përmirësohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…