PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 1 dhjetor

Paradite shi, gjatë ditës reshjet ndalohen.

Temperatura më e lartë e ditës 12 C.

Era me drejtime veriore, gjatë ditës në dobësim.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Nga e marta prapë mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…