PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 1 shtator

Mot me diell dhe shumë nxehtë.

Era me drejtime veriore, deri në 16 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës 31 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”