PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 21 korrik

 

 

Mot me diell, me vranësira të pakta deri në mesatare dhe me mundësi shiu gjatë orëve të pasdites.

Do të fryj era veriperëndimore, në fund të ditës në forcim, deri në 22 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Gjatë javës së ardhshme kryesisht kthjellët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë