PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 22 shtator

Kryesisht kthjellët dhe më ngrohtë se dje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C.

Era jugore dhe punent, në fund të ditës në forcim.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…