PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 25 gusht

Kryesisht mot me diell.

Era jugore, në mëngjes dhe mesditë në forcim, deri në 24 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 32 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Deri në mes të javës së ardhshme mot paqëndrueshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…