PARASHIKIMI I MOTIT, e diel, 8 dhjetor

Mot me diell dhe më nxehtë.

Temperatura më e lartë e ditës 14 C.

Era me drejtime veriore, në dobësim.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

E gjithë java e ardhshme, përveç të mërkurën, do të jetë me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…