PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 1 gusht

 

 

Mot me diell dhe nxehtë.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 36 C.

Era paradite do të dobësohet dhe do të ndryshoj drejtimin në perëndimore.

Deti me dallgëzim të pakët.

Shikueshmëria 20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…