PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 11 korrik

 

 

Mot me vranësira të pakta me intervale të gjata me diell, me mundësi shiu të shkurtër me bubullima në orët e pasdites.

Do të fryj era veriperëndimore e dobët, 6-12 nyje.

Temperatura më e lart e ditës deri në 31 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria e mirë, deri në 25 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…