PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 15 gusht

 

 

Mot me vranësira të pakta deri në mesatare.

Do të fryj erë veriore, me fuqizim.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 35 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Të premten mot me vranësira të përkohshme, për fundjavë mot me diell dhe nxehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë