PARASHIKIMI I MOTIT, e enjte, 29 gusht

Kryesisht mot me diell.

Era me drejtime veriore, deri në 20 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell, pa ndryshime të temperaturës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…