PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 15 korrik

 

 

Mot kryesisht me diell, me vranësira të pakta gjatë ditës.

Era veriperëndimore, në momente e fortë, deri në 18 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit deri në 33 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 15-25 km.

Pjesa tjetër e javës do të jetë me diell, me temperaturë të ngjashme të ajrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë