PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 16 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme. Ka mundësi për shi paradite.

Era me drejtime jugore, në dobësim.

Pak më freskët. Temperatura më e lartë e ditës deri në 26 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Temperatura më e lartë e ajrit 26 C.

Deri të enjten mot i ndryshueshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…