PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 23 dhjetor

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale me diell.

Temperatura më e lartë e ditës 15 C.

Era e dobët, me drejtime të ndryshueshme.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Nesër mot i ngjashëm, nga e mërkura shi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…