PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 23 shtator

Mot kryesisht me diell.

Temperatura e ajrit pak në rënie, më e larta e ditës deri 26 C.

Era me drejtime veriore.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Ditët e ardhshme mot me diell, ndërsa temperatura në rritje të lehtë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…