PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 24 qershor

Kryesisht kthjellët, në mbrëmje vranësira të pakëta.

Temperatura më e lart e ditës deri në 31 C.

Do të fryj era jugore 4-10, pasdite deri në 16 nyje.

Deti i qet. Shikueshmëria 10-20 km.

Nga e mërkura stabilizim i motit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë