PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 4 nëntor

Mot me vranësira dhe shi të përkohshëm.

Reshje më intensive në fund të ditës dhe gjatë natës.

Era e fortë, me drejtime jugore.

Temperatura më e lartë e ditës 21 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Pasnesër shi, nga e mërkura kthjellim i motit.

Temperatura pa ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…