PARASHIKIMI I MOTIT, e hënë, 9 shtator

Në pjesën e parë të ditës mot me diell, më vonë mot me vranësira.

Era me drejtime veriore, në forcim, deri në 16 nyje.

Temperatura më e lartë e ajrit 29 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria e shkëlqyeshme, deri në 30 km.

Ditët e ardhshme rënie e temperaturës ditore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…