PARASHIKIMI I MOTIT, e marte, 17 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme, ka mundësi për rrebesh me bubullima.

Në fund të ditës kthjellim i motit.

Era jugperëndimore. Temperatura më e lartë e ditës 25 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Ditët e ardhshme përmirësimi i motit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…