PARASHIKIMI I MOTIT, e marte, 23 korrik

 

 

Mot me diell dhe nxehtë.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34 C.

Era perëndimore pasdite, deri në 16 nyje.

Deti me dallgëzim të pakët.

Shikushmëria 10-20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…