PARASHIKIMI I MOTIT, e marte, 24 shtator

Kryesisht mot me diell.

Temperatura më e lartë e ditës 27 C.

Era me drejtime veriore, me fuqi të moderuar, deri në 16 nyje.

Deti i qetë. Shikueshmëria 20-30 km.

Deri të shtunën mot me diell, ndërsa temperatura në rritje të lehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…