PARASHIKIMI I MOTIT, e martë, 27 gusht

Mot me vranësira të ndryshueshme. Ka mundësi për shi dhe bubullima.

Temperatura më e lartë e ditës 29 C.

Era me drejtime jugore, në dobësim pasdite.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10 – 20km.

Nga e enjtja mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…