PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkur, 11 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me intervale diellore, me mundësi shiu të përkohshëm ose rrebesh me bubullima.

Era me drejtime jugore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20km.

Ditët e ardhshme mot i ndryshueshëm dhe pak më freskët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

Ulqin: KRYEMINISTRI I KOSOVËS URON NIMANBEGUN

“Ulqini ka zgjedhur mbrëmë një kryetar të ri për ta drejtuar e përshpejtuar komunën kah rruga e përparimit qytetar e kombëtar dhe zhvillimit ekonomik e shoqëror. Kryetari i ri, z. Nimanbegu më parë ka qenë