PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 14 gusht

 

 

Mot me diell dhe nxehtë.

Era e dobët deri mesatare, pasdite do të fryj maestrali.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 36 C.

Deti i qetë. Shikueshmëria deri në 20 km.

Të enjten dhe të premten mot me diell, me vranësira të përkohshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…