PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 18 shtator

Mot me vranësira të pakta deri në mesatare me intervale më të gjata me diell.

Era me drejtim verior, në dobësim.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 26 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20km.

Ditët e ardhshme temperatura pa ndryshime të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…