PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 27 shtator

Mot kryesisht me diell, me vranesira te perkohshme.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 27 C.

Era juglindore, deri në 10 nyje.

Deti i qetë. Shikueshmëria 10-20 km.

Deri të dielën mot kryesisht me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…