PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 28 gusht

Kryesisht mot me vranësira, shi dhe periudha të shkurta rrebeshi me bubullima. Pasdite ndërprerja e reshjeve dhe kthjellim gradual i motit.

Era me drejtim jugor, do të ndryshoj në erë veriperëndimore 6-16 nyje.

Temperatura më e lartë e ditës 28 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10 – 20 km.

Nga e enjtja mot me diell, ndërsa temperatura në rritje të lehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…