PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 31 korrik

 

 

Mot me diell dhe nxehtë.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 36 C.

Era me drejtime veriore, në det të hapur deri në 24 nyje.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Edhe ditët në vijim do të jetë mot me diell dhe nxehtë.

Temperatura e ngjashme me të sotmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…