PARASHIKIMI I MOTIT, e mërkurë, 4 shtator

Mot me diell dhe nxehtë.

Era me drejtime veriperëndimore, gjatë ditës në dobësim.

Temperatura më e lartë e ditës 30 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…