PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 12 korrik

 

 

Mot me vranësira të ndryshueshme. Ka mundësi për reshje të shkurta shiu si dhe rrebesh me bubullima, kryesisht afër bregut të detit.

Era me drejtim verior nga 4 deri në 14 nyje.

Temperatura më e lart e ajrit deri në 31 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria deri në 20 km.

Për fundjavë mor me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”