PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 13 shtator

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi të përkohshëm. Në fund të ditës kthjellim i motit.

Era e dobët deri e moderuar, kryesisht me drejtime perëndimore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 25 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 10-20 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…