PARASHIKIMI I MOTIT, e premte, 16 gusht

 

 

Kryesisht kthjellët, por ekziston mundësia pasdite për rrebesh dhe bubullima.

Era me drejtime perëndimore.

Temperatura më e lartë e ditës deri në 34, ndërsa e detit 25 C.

Deti me dallgëzim të pakët. Shikueshmëria 20 km.

Për fundjavë mot me diell dhe nxehtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…